


Зарядное устройство BOSCH С1 0.189.999.01М (V12)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зарядное устройство BOSCH С1 0.189.999.01М (V12)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12міс. |
| Додаткові режими | Інтелектуальна зарядка |
| Макс. ємність АКБ | 230Аг |
| Мін. ємність АКБ | 14Аг |
| Напруга АКБ | 12В |
| Питание | 50Вт |
| Рабочая температура | 0/+40 °C |
| Тип | Зарядний пристрій для акумулятора |
| Тип АКБ | AGM , GEL , кислотний |
| Функції захисту | Захист від перевантаження та короткого замикання |
- Цена: 2 765,10 ₴

