
Стремянка-помост 7ст. 1.6 м TOR 707
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стремянка-помост 7ст. 1.6 м TOR 707
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elkop |
| Страна производитель | Словакия |
| Высота стремянки (В) | 1.6 м |
| Конструкция стремянки | Двухсторонняя |
| Количество ступеней | 7 шт |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Тип стремянки | Универсальная |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота у складеному стані | 2.6 м |
| Загальна кількість сходинок | 7 |
| Комплектация | нижній стабілізатор,упаковка |
| Кількість секцій/сходинок | 1*7 |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Особенности | бічні поручні,фіксуючі розтяжки |
| Розмір профілю | 71.5*20 мм |
| Розміри | 50x16x260 см |
| Тип | Стрем'янка з поручнем |
- Цена: 9 601 ₴

