




Кущоріз електричний HECHT 606 для саду
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кущоріз електричний HECHT 606 для саду
Інформація про продукт.
| Тип двигуна | Електричний 230 В/50 Гц |
| Потужність | 520 Вт |
| Макс.робочий діаметр | 20 мм |
| Довжина леза | 50 см |
| Вага | 1,9 кг |
| Розмір упаковки | 900 X 145 X 175 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hecht |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 24 мес. |
| Цвет | Красный |
- Цена: 2 599 ₴



