




Пилка на акумуляторній батареї HECHT 936
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пилка на акумуляторній батареї HECHT 936
Інформація про продукт.
| Тип двигуна | Акумуляторний, Li-ion (Samsung) |
| Потужність | 36 В / 2600 мАч |
| Час підзарядки | 100 хв |
| Довжина шини | 30,5 см |
| Вага | 5,0 кг |
| Розмір упаковки | 480 X 270 X 270 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hecht |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Красный |
- Цена: 11 927 ₴






