




Пилосос HECHT 8212 потужністю 1250 Вт
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пилосос HECHT 8212 потужністю 1250 Вт
Інформація про продукт.
| Джерело живлення | від мережі |
| Напруга | 230 В / 50 Гц |
| Потужність | 1250 Вт |
| Вага | 5,1 кг |
| Об'єм бака | 20 л |
| Тип корпусу | пластик / нержавіюча сталь |
| Розмір упаковки | 445 x 321 x 323 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hecht |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Серебристый |
- Цена: 2 399 ₴






