




Пилосос HECHT 8314
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пилосос HECHT 8314
Інформація про продукт.
| Джерело живлення | від мережі |
| Напруга | 220 В / 50 Гц |
| Потужність | 1400 Вт |
| Вага | 7,5 кг |
| Об'єм бака | 30 л |
| Тип корпусу | пластик / нержавіюча сталь |
| Розмір упаковки | 610 x 355 x 355 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hecht |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Серебристый |
- Цена: 3 499 ₴






