

Пилосос HECHT 8360 потужністю 2000 Вт
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пилосос HECHT 8360 потужністю 2000 Вт
Інформація про продукт.
| Джерело живлення | від мережі |
| Напруга | 230 В / 50 Гц |
| Потужність | 2000 Вт |
| Вага | 26 кг |
| Об'єм бака | 60 л |
| Тип корпусу | пластик / нержавіюча сталь |
| Розмір упаковки | 605 x 560 x 780 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hecht |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Серебристый |
- Цена: 8 999 ₴

