
Пилосос HECHT 21 E, потужність 1000 Вт
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пилосос HECHT 21 E, потужність 1000 Вт
Інформація про продукт.
| Джерело живлення | від мережі |
| Напруга | 230 В / 50 Гц |
| Потужність | 1000 Вт |
| Вага | 4,5 кг |
| Об'єм бака | 18 л |
| Тип корпусу | пластик / нержавіюча сталь |
| Розмір упаковки | 395 x 315 x 315 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hecht |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Серебристый |
- Цена: 1 899 ₴

