
Пилка бензинова HECHT 951 (HECHT 951)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пилка бензинова HECHT 951 (HECHT 951)
Інформація про продукт.
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Об'єм двигуна | 51 см3 |
| Вихідна потужність | 3,0 к.с. |
| Довжина шини | 40 см |
| Вага | 5,4 кг |
| Розмір упаковки | 470 X 275 X 310 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hecht |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Красный |
- Цена: 6 699 ₴

