




Нагрівач інфрачервоний HECHT 3515
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нагрівач інфрачервоний HECHT 3515
Інформація про товар.
| Тип живлення | Електричний, 230 В / 50 Гц |
| Потужність | 1500 Вт |
| Вага | 1,7 кг |
| Площа | 15-20 м2 |
| Розмір нагрівача | 42 х 42 х 24 мм |
| Розмір упаковки | 440 х 440 х 280 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hecht |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Черный |
- Цена: 3 999 ₴

