




Тример на акумуляторній батареї HECHT 1440
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тример на акумуляторній батареї HECHT 1440
Входить у програму ACCU 5040: Зарядний пристрій HECHT 005046, Літій-іонний акумулятор ( 005040B )
Акумулятори та зарядний пристрій не входять.
Інформація про продукт.
| Тип двигуна | Електричний 40 В |
| Тип батареї | Li-Ion Samsung |
| Потужність акумулятора | 4 Ач |
| Телескопічна ручка | - |
| Робоча ширина | 30 см |
| Ріжуча леска | - |
| Вага | 5,5 кг |
| Розмір упаковки | 1965 X 280 X 170 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hecht |
| Питание | Аккумулятор |
| Режущий элемент | Леска |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 24 мес. |
| Цвет | Красный |
| Тип питания | Аккумулятор |
- Цена: 8 249 ₴



