




Шліфувальний станок HECHT 1760
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шліфувальний станок HECHT 1760
Інформація про продукт
| Тип шліф. машини | Вібраційна |
| Тип двигуна | Електричний 230 В/50 Гц |
| Потужність | 201-300 Вт |
| Кількість оборотів / хв | 13000 об / хв |
| Вага | 2,0 кг |
| Діаметр шліф. пластини | 140 х 80 мм |
| Розмір упаковки | 338 x 126 x 247 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hecht |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Красный |
- Цена: 1 199 ₴




