




Шліфувальний станок HECHT 1762
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шліфувальний станок HECHT 1762
Інформація про продукт.
| Тип двигуна | Електричний 230 В/50 Гц |
| Потужність | 220 Вт |
| Кількість оборотів / хв | 12000 об / хв |
| Вага | 1,66 кг |
| Діаметр шліф. пластини | 184 х 90 мм |
| Розмір упаковки | - |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hecht |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Красный |
- Цена: 1 399 ₴


