




Шліфувальна машина HECHT 1764
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шліфувальна машина HECHT 1764
Інформація про продукт.
| Тип шліф. машини | - |
| Тип двигуна | Електричний 230 В/50 Гц |
| Потужність | 450 Вт |
| Кількість оборотів / хв | 13000 об / хв |
| Вага | 2,0 кг |
| Діаметр шліф. пластини | 125 мм |
| Розмір упаковки | 305 x 130 x 190 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hecht |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 24 мес. |
| Цвет | Красный |
- Цена: 1 899 ₴





