
Тример для живої огорожі HECHT 6520
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тример для живої огорожі HECHT 6520
Інформація про продукт.
| Тип двигуна | Акумуляторний Li-ion |
| Потужність | 20 В |
| Макс.робочий діаметр | - |
| Довжина леза | 43 см |
| Довжина | 110 см |
| Вага | - |
| Розмір упаковки | - |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hecht |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 24 мес. |
| Цвет | Красный |
- Цена: 3 299 ₴

