




Краскораспылитель SG400, 400Вт, 800мл/мин, 900мл резервуар, сопло 2,5мм
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Потужність - 400 Вт,
Металеве сопло 2,5мм та корпус і шток клапана,
витрата фарби - макс 800 мл/хв,
максимальна вязкість фарби - 70 DIN-s,
Об'єм контейнера для фарби 900 мл,
Довжина кабелю живлення - 195 см.
Габаритні розміри інструменту:
Д*Ш*В - 30*12*25 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Диаметр сопла | 2.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Виносний компресор | Немає |
| Габарити | 300x120x250 мм |
| Длина шланга | Немає |
| Довжина мережевого дроту | 1.95 м |
| Класс | побутовий |
| Комплектация | аксесуари,Картонна коробка |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс. в'язкість фарби | 70 DIN |
| Матеріал баку | Пластик |
| Об`єм резервуару | 900 мл |
| Особенности | прогумована рукоятка |
| Питание | Від мережі 220 В |
| Система розпилення | HVLP |
| Стан товару | Новий |
| Технологія розпилення | пневматичне |
| Тип бачка під фарбу | нижній |
- Цена: 2 199 ₴


