
Тріммер RT1525DA 350Вт, 25см, струна-1,3-1,5мм
Надійний електричний тример RT 1525 DA від ТМ Флексо-трім -ідеальний варіант для косіння трави у важкодоступних для
газонокосарки місцях, а особливо коли потрібна мобільність та оперативність. Діаметр зрізу складає 25см, а вага
тримера RT 1525 DA Вас здивує своєю ультра-легкістю, усього 2,1кг !!! Як завжди розробники ТМ Флексо-трім пропонують
Вам німецьку надійність та екологічність. Ніяких викидів та забруднення повітря.
Технічні характеристики
Живлення: мережа
Потужність, кВт: 0.35
Оснащення: косильна головка
Діаметр струни, мм: 1,3-1,5
Ширина захоплення струни, мм: 250
Тип двигуна: щітковий
Оберти двигуна, об/хв: 10000
Тип ременя: ранцевий
Форма ручки: D-подібна
Матеріал штанги: алюміній
Габарити корпусу, мм: 1120х300х130
Рівень шуму, дБ:85
Вага, кг: 2.1
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Триммер |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити | 1120x300x130 мм |
| Диаметр лески | 1.4 мм |
| Класс | Профессиональный |
| Комплектация | Картонна коробка |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Матеріал штанги | Алюміній |
| Оснащение | косильна головка |
| Питание | Від мережі 220 В |
| Стан товару | Новий |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Тип ремня | ранцевий |
| Форма ручки | D-образна |
| Ширина захвата ножа | не передбачено |
| Ширина захоплення волосіні | 250 мм |
- Цена: 2 526 ₴

