
Пилосмок Pulito 7 сух/волог. 3500Вт/220В, нерж.бак-62л 6200л.хв
Пилосмок Idrobase PULITO 7 IB.2020 - обладнання для вологого та сухого прибирання різних поверхонь. Дана модель оснащена містким оцинкованим сміттєзбірником ємністю 62 літрів.
Призначення: використовуються на автомийках, СТО, автосервісі для чищення автомобілів; для вологого та сухого прибирання у готелях, офісах, різних установах.
Переваги пилосмоку Idrobase PULITO 7 IB.2020
Потужний двоступінчастий двигун
Має великий вибір аксесуарів для чищення
Система охолодження "Байпас" - для охолодження двигуна використовується окреме підведення повітря, а не те, що потрапляє в пилосос разом з пилом і сміттям
Зручна ручка для переміщення пилососу з місця на місце
Два стаціонарні колеса і два поворотні ролики полегшують транспортування і забезпечують хорошу маневренність під час прибирання
Має РЄ маркування
Міцний та місткий металевий контейнер для збору сміття
Спеціальний запобіжник автоматично відключає пилосос, як тільки рідина всередині контейнера досягає максимального рівня.
Комплектація Idrobase PULITO 7 IB.2020
Шланг 2.5 м
Коліно - 1 шт
Подовжуючі патрубки - 2 шт
Насадки для підлоги - 2 шт
Щілинна насадка - 1 шт
Багаторазовий фільтр-кошик - 1 шт
Кабель живлення 8 м
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Idrobase |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити | 580x740x970 мм |
| Довжина мережевого дроту | 8 м |
| Діаметр шлангу | 38 мм |
| Клас пилу | L |
| Комплектация | аксесуари,Картонна коробка |
| Країна торгової марки | Італія |
| Об`єм резервуару | 62.0 л |
| Питание | Від мережі 220 В |
| Стан товару | Новий |
- Цена: 29 034 ₴

