

Мотокоса SRM-2620TES/U 1,04кВт/1,41к.с., косильна головка
Мотокоса ECHO SRM-2620TES/U - бензинова садова техніка для скошування трави та бур'янів в місцях, недоступних або важкодоступних для інших видів садової техніки. Дана модель оснащена містким паливним баком об'ємом 1 літр і 2-тактним двигуном на 1,04 кВт.
Призначення: часто використовується для скошування в місцях, недоступних для газонокосарок: біля стін, бордюрів, каменів, дерев, живоплоту, під лавками, скульптурами й т. д.
Переваги мотокоси ECHO SRM-2620TES/U
Професійний двотактний двигун для підвищеної потужності і швидкості
Легка вага знижує стомлюваність оператора
Плісований паперовий повітряний фільтр чиститься значно легше і швидше ніж повстяний фільтр, а також забезпечує більш тривалий термін експлуатації
Руків'я велосипедного типу має зручні гумові ручки
Пінний фільтр попереднього очищення повітря ретельно вловлює пил і сміття
Кришка повітряного фільтра легко відкривається без інструментів
Двигун має антивібраційну основу, що значно знижує рівень вібрації
Нейлонова тримерна головка Z5 M10L входить в стандартну комплектацію
Комбінований захисний кожух може використовуватися як з тримерною головкою, так і з ножем для трави
Використовується разом з ранцевим ременем
Система полегшеного запуску ES-Start зменшує зусилля, необхідне для запуску двигуна і знижує ефект "зворотного удару"
Діафрагмовий карбюратор забезпечує стабільну рівномірну подачі горючої суміші в паливну камеру
Комплектация
двигун
штанга
косильна головка
захист косильної головки
ранцевий ремінь
коробка
інструкція
гарантійний талон
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Echo |
| Режущий элемент | Нож |
| Тип | Мотокоса |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр штанги | 25 мм |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем топливного бака | 0.6 л |
| Тип двигателя | 2-тактный |
| Пользовательские характеристики | |
| Витрати палива | 0.61 л/год |
| Габарити | 1350x400x400 мм |
| Диаметр лески | 2.7 мм |
| Класс | Профессиональный |
| Комплектация | коса,косильна головка |
| Країна торгової марки | Японія |
| Матеріал штанги | Алюміній |
| Мощность | 1.04 кВт |
| Объем двигателя | 25.4 см3 |
| Оснащение | косильна головка |
| Питание | бензин |
| Потужність двигуна (к.с) | 1.41 к.с |
| Стан товару | Новий |
| Тип ремня | ранцевий |
| Уровень шума | 94 дБ |
| Форма ручки | U-образна |
| Ширина захвата ножа | 230 мм |
| Ширина захоплення волосіні | 500 мм |
- Цена: 18 444 ₴

