


Мотокоса CN520F 1,5кВт/2к.с., жостк.вал, ніж+кос.головка Tap&Go
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Переваги мотокоси GTM CN520F:
> Двигун із підвищеним крутним моментом і великим ресурсом
> 1.5 кВт / 2 к.с - потужність двигуна
> 52 куб.см - об'єм двигуна
> Система легкого запуску
> Зменшена витрата палива при роботі
> Універсальність - можна використовувати косильну головку або ніж
> 460 мм - ширина косіння за допомогою волосіні
> Напівавтоматична косильна головка Tap'n'Go (різьба М10х1,25 мм)
> 255 мм - максимально допустимий діаметр косильного ножа або полотна (посадковий діаметр 25.4 мм)
> Міцна штанга діаметром 26 мм із жорстким валом усередині
> Ранцевий наплічний ремінь для зменшення навантаження під час роботи
> Зручне U-подібне руків'я з механізмом швидкої зміни положення
Комплектація:
+ Мотокоса бензинова GTM CN520F (двигун)
+ Штанга для коси GTM CN520F з редуктором і кріпленням рукоятки
+ Рукоятка для коси GTM CN520F
+ Напівавтоматична косильна головка Tap'n'Go М10х1,25 мм
+ Косильний 3-пелюстковий ніж
+ Захисний кожух
+ Ремінне оснащення
+ Викрутка
+ Свічковий ключ
+ Шестигранний ключ
+ Комплект гвинтів
+ Інструкція з експлуатації
]]| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Тип | Мотокоса |
| Режущий элемент | Нож |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.7 кг |
| Диаметр штанги | 26 мм |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем топливного бака | 1.25 л |
| Тип двигателя | 2-тактный |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити | 1400x350x350 мм |
| Диаметр лески | 2.7 мм |
| Питание | Бензин |
| Класс | Побутовий |
| Комплектация | коса,косильна головка,ніж |
| Країна торгової марки | Україна |
| Матеріал штанги | Алюміній |
| Объем двигателя | 52 см3 |
| Оснащение | косильна головка,ніж |
| Мощность | 1.5 кВт |
| Потужність двигуна (к.с) | 2 к.с |
| Уровень шума | 97 дБ |
| Стан товару | новий |
| Тип ремня | ранцевий |
| Форма ручки | U-подібна |
| Ширина захвата ножа | 255 мм |
| Ширина захоплення волосіні | 460 мм |
- Цена: 5 969,95 ₴

