


Мотокультиватор бенз. G-4,5/55; 4,5к.с., ширина 35/55см, передач 1вперед, колеса для транспорт.
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Переваги культиватора GTM G-4,5/55:
> Бензиновий двигун потужністю 4.5 к.с зі збільшеним крутним моментом
> Фрикційна муфта зчеплення
> Шестерний редуктор з литим корпусом зменшених розмірів
> 3 пари фрез з 4 ножами на кожній
> Спеціальна форма ножів запобігає намотування бур'янів
> Ширина культивування, що регулюється: від 350 до 550 мм
> Масляний повітряний фільтр з додатковим ступенем очищення повітря та забором повітря на кермі
> Регульоване кермо з перемичкою для збільшення жорсткості
> Бампер для захисту двигуна
> Колеса для транспортування культиватора
Зверніть увагу: для роботи необхідно залити 0,5 л спеціальної оливи (ТАД-17) у трансмісію.
Комплектація:
+ Культиватор GTM G-4,5/55
+ Фрези - 3 пары
+ Інструкція з експлуатації
+ Упаковка
]]| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 40 кг кг |
| Глубина обработки | 15 см |
| Комплектация | фрези |
| Країна торгової марки | Україна |
| Количество фрез | 6 |
| Количество скоростей | 1 вперед |
| Об`єм бака для оливи | 0.5 л |
| Объем двигателя | 172 см3 |
| Объем топливного бака | 1 л |
| Мощность двигателя | 3300 Вт |
| Потужність двигуна (к.с) | 4.5 к.с |
| Стан товару | новий |
| Тип | Бензиновый |
| Тип двигателя | 4-тактный |
| Тип редуктора | шестерний |
| Ширина обработки | 55 см мм |
- Цена: 19 599 ₴

