


Мотокультиватор бенз. B-7/88-2; 7к.с., ширина 35/55/88см, передач 1вперед/1назад, колесо для легкого
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
GTM B-7/88-2 - садова техніка побутового класу для обробки землі, оранки грядок та городів невеликої площі. Дана модель культиватора оснащена бензиновим двигуном з потужністю 7 к.с (5,2 кВт) зі збільшеним крутним моментом для кращої роботи. Ширину культивації під час роботи можна регулювати від 350 мм до 880 мм, залежно від ширини грядки.
Переваги культиватора GTM B-7/88-2:
> Бензиновий двигун потужністю 7 л.с із збільшеним крутним моментом
> Клинопасова передача між двигуном та редуктором
> Ланцюговий редуктор у сталевому корпусі
> 3 пари фрез з 4 ножами на кожній
> Спеціальна форма ножів запобігає намотування бур'янів
> Регульована ширина культивування: 350/550/880 мм
> Інерційно-оливний повітряний фільтр
> Регульоване кермо з перемичкою для збільшення жорсткості
> Колесо для транспортування культиватора
Комплектація:
+ Культиватор GTM B-7/88-2
+ Фрези - 3 пары
+ Інструкція з експлуатації
+ Упаковка
]]| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Тип | Нож |
| Размеры | |
| Вес | 58 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина обработки | 17 см |
| Комплектация | фрези |
| Країна торгової марки | Україна |
| Количество фрез | 6 |
| Количество скоростей | 1 вперед / 1 назад |
| Об`єм бака для оливи | 0.6 л |
| Объем двигателя | 212 см3 |
| Объем топливного бака | 3.5 л |
| Мощность двигателя | 5200 Вт |
| Потужність двигуна (к.с) | 7 к.с |
| Стан товару | новий |
| Тип двигателя | 4-тактный |
| Тип редуктора | Ланцюговий |
| Ширина обработки | 88 см мм |
- Цена: 19 999 ₴

