
Електроклапан підземного поливу 24V 1"Н з дротом
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Призначення:Використовується для пуску/перекриття води під час підземного поливу.
Особливості клапана підземного поливу ТМ Claber
Виготовлені з якісних матеріалів
Стійкі до зовнішнього впливу
Зручні в зберіганні
Італійський виробник
Переваги клапана підземного поливу Claber 90815
Соленоїд з муловим фільтром
Посилена конструкція для протистояння механічним і термічним впливам
Працює з усіма типами багатолінійних таймерів з живленням 24 В змінного струму
Зовнішня вхідна та вихідна різьба 1 "
напруга на клапанах становить 9 в
Виготовлений з міцних, абсолютно водонепроникних матеріалів
Корпус з армованого скловолокном нейлону, металеві компоненти з нержавіючої сталі
Система захисту від стрибків тиску
Можливе ручне управління відкриттям/закриттям клапана
Робочий тиск від 0,5 до 12 бар
Продуктивність становить від 4,6 до 96 л/хв
Діапазон робочих температур від + 5°С до + 70°С
Габарити 130,5х115,5х82 мм
Корпус виготовлений з поліаміду 66 (PA66)
Важить близько 360 г
Характеристики електроклапана Claber 90815
Робоча напруга:
24 В
Тип різьби:
зовнішній
Діаметр входу/виходу
1"/1"
Робочий тиск:
0,5-12 бар
Робоча температура:
+5..+ 70 °С
Витрата води:
4,6-96 л/хв
Габарит:
130, 5х115, 5х82 мм
Вага:
360 г
Батьківщина торгової марки:
Італія
Країна-виробник:
Італія
5 причин купити електромагнітний клапан поливу в Укрсервіс
Гарантія якості
Оптимальна ціна
Оперативна доставка
Більше 20 років на ринку
Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД Укрсервіс можна недорого купити клапани управління поливом. Укрсервіс - ексклюзивний офіційний імпортер ТМ Claber в Україні. Вигідні ціни і хороша якість продукції гарантовані. Якщо Вас цікавить хороший електромагнітний клапан для поливу саду, дачі, менеджери інтернет магазину нададуть детальну консультацію і допоможуть вибрати клапан для поливу з таймером. В електронному каталозі Ви також маєте можливість дізнатися актуальні ціни, наявність на складі і подивитися правдиві відгуки про обраний клапан підземного поливу.
Продукція доставляється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
]]| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Claber |
| Размеры | |
| Вес | 0.36 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Витрати води | 4.6 - 96 л/хв |
| Габарити | 130.5x115.5x82 мм |
| Діаметр виходу | 1 дюйм |
| Діаметр входу | 1 дюйм |
| Питание | від мережі 220 В |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Країна торгової марки | Італія |
| Країна-виробник | Італія |
| Номинальное давление | 0.5 - 12 бар |
| Рабочая температура | +5..+70 С |
| Стан товару | новий |
| Тип | клапан для поливу |
- Цена: 1 321,45 ₴

