
Культиватор МКБ (ПОВІТРЯ) - МКБ-25 LUX (FORTE)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Размеры | |
| Вес | 15 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструмент | Культиватор |
| Висота, мм | 460 |
| Гарантия, мес | 12 |
| Гарантія | 1 рік |
| Глибина культивації | 150 мм |
| Глубина обработки | 150мм. |
| Двигатель | Бензиновый |
| Довжина, мм | 450 |
| Країна походження | Китай |
| Количество передач | 1/0 |
| Кількість передач вперед | 1 |
| Мощность гриля | 2,5л.с. |
| Особенности | Захист паливного бака, Легкий старт, Редуктор на підшипинках, Розбірна фреза, Швидкозатискне кріплення керма, Повітряний фільтр на кермі |
| Охлаждение | Воздушное |
| Мощность | 2.5 к.с. |
| Тип двигателя | Двухтактный |
| Тип питания | Бензин |
| Тип охлождения | Воздушный |
| Тип старту | Ручний |
| Ширина культивації | 300 мм |
| Ширина оброботки | 300мм. |
| Ширина, мм | 305 |
| Штрих код | 6906524831554 |
| Тип привода | Редукторний |
- Цена: 6 046 ₴

