
Культиватор синий (ПОВЕТРЯ) - 1050 (колеса 10", 6кс) (FORTE)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Размеры | |
| Вес | 140 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструмент | Культиватор |
| Висота, мм | 600 |
| Гарантия, мес | 12 |
| Гарантія | 1 рік |
| Глибина культивації | 300 мм |
| Глубина обработки | 300мм. |
| Двигатель | Дизельный |
| Довжина, мм | 1 200 |
| Клас інструменту | Важкий |
| Країна походження | Китай |
| Количество передач | 2/1 |
| Кількість передач вперед | 2 |
| Кількість передач назад | 1 |
| Мощность гриля | 6,5л.с. |
| Объем топливного бака | 3.6 л |
| Оберти двигуна | 3600 об/хв |
| Особенности | Багатодискове зчеплення, Чавуний корпус редуктора, Фреза 24 ножа (4 секції по 4 ножі нерозбірна), Регулювання положення керма по горизонталі та вертикалі, Повітряний фільтр масляного типу |
| Охлаждение | Воздушное |
| Мощность | 6 к.с. |
| Розмір коліс | 4.00-10 |
| Тип двигателя | Чотирьохтактний |
| Тип питания | Дизель |
| Тип охлождения | Воздушный |
| Тип старту | Ручний |
| Трансмиссия | Цепной редуктор |
| Ширина культивації | 1050 мм |
| Ширина оброботки | 1050мм. |
| Ширина, мм | 800 |
| Штрих код | 6906524916336 |
- Цена: 28 524 ₴

