
Стремянка алюминиевая - 917 (7сх) (ITOSS)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Itoss |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6.3 кг кг |
| Висота до платформи драбини | 144 см |
| Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції) | 220 см |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Дополнительно | Робоча висота - це висота до платформи драбини + середнє зростання людини |
| Країна походження | Словаччина |
| Количество секций | 1 |
| Количество ступеней | 7 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Материал | Алюминий |
| Робоча висота | 350 см |
| Тип лестницы | Драбина |
| Ширина опоры | 51 см |
| Штрих код | 8586007321055 |
- Цена: 4 787 ₴

