
Культиватор красный (ПОВЕТРЯ) - 1350Е NEW(колеса 12", 9кс) (FORTE)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Размеры | |
| Вес | 160 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 36 Аг |
| Інструмент | Культиватор |
| Гарантия, мес | 1 год |
| Гарантія | 1 рік |
| Глибина культивації | 300 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість передач вперед | 2 |
| Кількість передач назад | 1 |
| Объем двигателя | 418 см3 |
| Объем топливного бака | 5.5 л |
| Особенности | Кермо нового типу, Повітряний фільтр на двигуні, Ящик для інструментів на кермі, Чавунний корпус редуктора, Розбірна фреза 3+1+1, Покращений масляний фільтр |
| Охлаждение | Воздушное |
| Мощность | 9 к.с. |
| Тип двигателя | Чотирьохтактний |
| Тип питания | Дизель |
| Тип культиватора | Вертикальний |
| Тип старту | Електричний |
| Ширина колії коліс | 5.00-12 |
| Ширина культивації | 1350 мм |
| Штрих код | 6906511133913 |
| Тип привода | Редукторний |
- Цена: 39 584 ₴

