
Лестница универсальная - LZ2109 (2х9) (WERK)
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Werk |
| Размеры | |
| Вес | 8.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота лестницы | 254 см м |
| Висота сходів | 424 см |
| Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції) | 254 см |
| Габаритна товщина сходів | 17 см |
| Гарантия, мес | Возврат/обмен 14 дней |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Країна походження | Китай |
| Количество секций | 2 |
| Количество ступеней | 9 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Материал | Алюминий |
| Тип лестницы | Універсальна |
| Ширина опоры | 80 см |
| Штрих код | 6900111111180 |
- Цена: 5 237 ₴

