
Компресор - КСР-04/100 (СТАЛЬ)
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сталь |
| Размеры | |
| Вес | 78.2 кг |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 220 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити | 116.5х43.5х86 см |
| Гарантия, мес | 1 год |
| Гарантія | 1 рік |
| Дополнительно | Робоча температура : +5°...+40°CРозмір вихідного повітряного отвору : 1/4"" |
| Комплектация | - Компресор- Колеса 4 шт- Комплект кріплення коліс (1 шайба, 1 шплінт) 4 шт- Рукоятка до компресора 1 шт- Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 2850 об/хв |
| Количество фаз | 1 |
| Кількість циліндрів / сходів | 2 /1 |
| Объем ресивера | 100 л |
| Охлаждение | Воздушное |
| Мощность | 2200 Вт |
| Производительность | 400 л/хв л/ч |
| Расположение ресивера | Горизонтальне |
| Тип питания | Сеть |
| Тип компресора | Поршневий |
| Давление | 8 бар |
| Формфактор | Пересувний |
| Частота напруги | 50 Гц |
| Штрих код | 6920177064602 |
| Тип привода | Ремінної |
- Цена: 24 145 ₴

