
Драбина приставна - 7109 (9ст, 2.56м) (ITOSS)
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Itoss |
| Размеры | |
| Вес | 3.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота сходів | 256 см |
| Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції) | 257 см |
| Гарантия, мес | Возврат/обмен 14 дней |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Країна походження | Словаччина |
| Количество секций | 1 |
| Количество ступеней | 9 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Материал | Алюминий |
| Тип лестницы | Приставна |
| Ширина опоры | 34 см |
| Штрих код | 8586007324520 |
- Цена: 4 073 ₴

