
Стремянка алюминиевая - 914 (4сх) (ITOSS)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Itoss |
| Размеры | |
| Вес | 3.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота до платформи драбини | 81 см |
| Высота лестницы | 152 см м |
| Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції) | 152 см |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Дополнительно | Робоча висота - це висота до платформи драбини + середнє зростання людини |
| Країна походження | Словаччина |
| Количество секций | 1 |
| Количество ступеней | 4 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Материал | Алюминий |
| Робоча висота | 290 см |
| Тип лестницы | Драбина |
| Ширина опоры | 43 см |
| Штрих код | 8586007321024 |
- Цена: 2 735 ₴

