
Электротельфер - FPA 500 (1020Вт) (FORTE)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Размеры | |
| Вес | 17 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вантажопідйомність без блоку | 250 кг |
| Вантажопідйомність із блоком | 500 кг |
| Висота підйому без блоку | 12 м |
| Висота підйому з блоком | 6 м |
| Гарантия, мес | 1 год |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина каната/ланцюга | 12 м |
| Країна походження | Китай |
| Кількість канатів/ланцюгів | 1 |
| Мощность | 1.39 л.с |
| Привод | Электрический |
| Тип | Лебідка |
| Тяговий механізм | Канатний |
| Швидкість підйому без блоку | 10 м/хв |
| Швидкість підйому з блоком | 5 м/хв |
| Штрих код | 6900313500010 |
- Цена: 7 746 ₴

