
Стремянка металлическая - LFD106TB (3сх) (FORTE)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.6 кг кг |
| Висота до платформи драбини | 70 см |
| Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції) | 109 см |
| Гарантия, мес | Возврат/обмен 14 дней |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Дополнительно | Робоча висота - це висота до платформи драбини + середнє зростання людини |
| Країна походження | Китай |
| Количество секций | 1 |
| Количество ступеней | 3 |
| Макс. вантажопідйомність | 120 кг |
| Материал | Металл |
| Робоча висота | 280 см |
| Тип лестницы | Драбина |
| Ширина опоры | 35 см |
| Штрих код | 6934025252523 |
- Цена: 1 806 ₴

