
Стремянка металлическая - 403 (3 сх., синяя) (WORK'S)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Work |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.8 кг кг |
| Висота до платформи драбини | 59 см |
| Гарантия, мес | Возврат/обмен 14 дней |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Дополнительно | Робоча висота - це висота до платформи драбини + середнє зростання людини. Товщина профілю становить до 1 мм. Порошкове покриття стійке до пошкоджень. |
| Країна походження | Україна |
| Количество секций | 1 |
| Количество ступеней | 3 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Материал | Металл |
| Робоча висота | 280 см |
| Тип лестницы | Драбина |
| Штрих код | 4823053302145 |
- Цена: 1 179 ₴

