
Мотокоса - М-430 (4,5кВт, 7.8кг) (БУКВИНА)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Буковина |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.8 кг |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 43 куб. см |
| Объем топливного бака | 1.2 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия, мес | 1 год |
| Гарантія | 1 рік |
| Диаметр лески | 2,5 мм |
| Комплектация | Бензокоса Буковина М-430, коробка, інструкція (паспорт), 3-х лопатевий ніж 1-шт., котушка з ліскою 1-шт., мірний бачок для змішування бензину з маслом, лійка, велосипедна рукоятка з органами управління, набір ключів, плечовий ремінь. |
| Охлаждение | Воздушное |
| Мощность | 4500 Вт |
| Приводний вал | Прямий |
| Ремінь | + |
| Робочі обороти | 2800-9000 об/хв |
| Режущий элемент | Лісочка/Ніж |
| Тактність двигуна | Двотактний |
| Тип питания | Бензин |
| Ширина скошування (лісочка) | 415 мм |
| Ширина скошування (ніж) | 230 мм |
| Штрих код | 6906529951110 |
- Цена: 2 310 ₴

