
Трицикл аккумуляторный S1 красный (60V/20A) + 5 аккумуляторов 12V/20A
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Цвет | Красный |
| Размеры | |
| Вес | 150 кг |
| Высота | 1040 мм |
| Длина | 1620 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 48 В/12 Аг |
| Висота, мм | 1040 мм |
| Гальма задні | Дискові |
| Гальма передні | Дискові |
| Дистанція пробігу на одному заряді | 60 км |
| Довжина, мм | 1620 мм |
| Задняя подвеска | 2 амортизатори з пружинами |
| Країна виробництва | Китай |
| Количество скоростей | 2 |
| Максимальная грузоподъемность | 150 кг |
| Номінальна кількість циклів зарядки | 700-800 |
| Номінальна потужність двигуна | 600 Вт |
| Передняя подвеска | Не регульована амортизаційна вилка |
| Рама | Трубчастий каркас |
| Розміщення акумулятора | На рамі |
| Розміщення двигуна | Заднє |
| Тип аккумулятора | Тяговий свинцево-кислотний |
| Тип двигателя | Електричний безщітковий |
| Тип шин | Передня : 3.00-8, Задня : 3.00-8 |
| Час до повного заряду | 8 год |
| Ширина, мм | 740 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Максимальная скорость | 30 км/год |
- Цена: 47 132 ₴

