
Насос вибрационный - VM70 (320Вт, 1080л/г) (WERK)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Werk |
| Вес | 3.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид насосу | Занурювальний |
| Высота подъема | 70 м |
| Гарантія | 1 місяць |
| Глубина погружения | 3 м |
| Длина сетевого кабеля | 10 м |
| Комплектация | - насос - захисне кільце - хомут - шнур живлення - інструкція з експлуатації - гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Напряжение | 220В |
| Мощность | 320 Вт |
| Производительность | 18 л/хв л/ч |
| Температура рідини, що перекачується | 40 °C |
| Тип питания | Сеть |
| Тип рідини, що перекачується | Чиста вода |
| Штрих код | 6906080666669 |
- Цена: 1 343 ₴

