
Дриль-шурупокрут (акум) - CD-L0418 (18V) (HAISSER)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HAISSER |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
| Ударный режим | Нет |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия, мес | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Источник питания | Акумулятор |
| Діаметр патрона | 13 м |
| Ключові особливості | Потужний момент обертанняЗнімна металева кліпсаПластиковий безключовий патрон з однією втулкою та блокуванням шпинделя забезпечує довговічність свердлінняВбудований світлодіодний ліхтар2 режиму |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 0-400/1500 |
| Количество скоростей | 2 |
| Макс. обертаючий момент | 40 Н·м |
| Максимальний діаметр свердління дерева | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління сталі | 10 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Наличие подсветки | Да |
| Регулювання швидкості обертання | Да |
| Штрих код | 6990001243244 |
- Цена: 1 581 ₴

