
Диск алмазный Segment/Turbo CONCRETE EXPERT 230x3,0x12x22,23 (HAISSER)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | HAISSER |
| Материал круга | Алмаз |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 12 мм |
| Гарантия, мес | Возврат/обмен 14 дней |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр кола | 230 мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Бетон, цегла, граніт, мармур. |
| Товщина кола | 2.8 мм |
| Умови роботи | Використання без охолодження |
| Штрих код | 6914466076520 |
| Тип оборудования | Кутова шліфмашина |
- Цена: 1 288 ₴

