
Пила дискова (циркулярна) - CS 185 (1500Вт, 185мм) (FORTE)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Вес | 5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия, мес | 1 год |
| Гарантія | 1 рік |
| Глибина пропила під 45 град. | 44 мм |
| Глибина пропила під 90 град. | 65 мм |
| Диаметр диска | 185 мм мм |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектация | - Пила дискова- Пильний диск- Напрямна лінійка- Гайковий ключ- Шестигранний ключ- Патрубок відведення пилу- Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 4500 об/хв |
| Мощность | 1500 Вт |
| Тип | Пила дискова |
| Тип питания | Сеть |
| Штрих код | 6902013018536 |
- Цена: 3 150 ₴

