
Пила дискова (циркулярна) - CS 200 TS (1800Вт, 200мм) (FORTE)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Вес | 7.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия, мес | 1 год |
| Гарантія | 1 рік |
| Глибина пропила під 45 град. | 44 мм |
| Глибина пропила під 90 град. | 65 мм |
| Диаметр диска | 200 мм мм |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектация | - Пила дискова- Пильний диск- Напрямна лінійка- Гайковий ключ- Шестигранний ключ- Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 5500 об/хв |
| Наличие подсветки | Нет |
| Мощность | 1800 Вт |
| Тип | Пила дискова |
| Тип питания | Сеть |
| Штрих код | 6902013020010 |
- Цена: 4 679 ₴

