
Газонокосарка Бензинова - АЕРАТОР TS-40S (GRUNHELM)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 42 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність резервуару | 45 л |
| Інструмент | Аератор |
| Висота, мм | 640 |
| Габарити | 665 х 640 х 570 мм |
| Гарантия, мес | 24 |
| Гарантія | 1 рік |
| Глубина обработки | 0-15 мм |
| Глибина проникнення | 15 мм |
| Довжина, мм | 665 |
| Дополнительно | Аератор-скарифікатор 2 в 1Ручка для транспортуванняРегулювання висотиМ'яке оздоблення кермаДвигун Euro V |
| Країна походження | Китай |
| Количество ножей | 18 ножів або 24 пружини (два ролики в наборі) |
| Мощность | 7 к.с. |
| Регулювання глибини | Да |
| Рабочий объем | 212 cм3 |
| Тип питания | Бензин |
| Травозбірник | 45 л |
| Ширина обработки | 400 мм мм |
| Ширина, мм | 570 |
| Штрих код | 6906524925710 |
- Цена: 21 871 ₴

