
Газонокосилка Электрическая - EM-6118B (GRUNHELM)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 9 кг кг |
| Высота скашивания | 25/40/55 мм мм |
| Висота, мм | 380 |
| Гарантия, мес | 24 |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина, мм | 570 |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектация | - Газонокосарка - Інструкція- Гарантійний талон |
| Конструкция | Несамохідна |
| Країна походження | Китай |
| Кількість рівнів висоти скошування | 3 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мульчирование | Нет |
| Місткість травозбірника | 35 л |
| Напряжение питания | 220/230В (50 Гц) |
| Описание характеристики | Ширина скошування 320 мм |
| Мощность | 1500 Вт |
| Регулювання висоти стрижки | Да |
| Система стрижки | Роторна |
| Тип питания | Сеть |
| Травозбірник | 35 л |
| Ширина захоплення | 320 мм |
| Ширина, мм | 305 |
| Штрих код | 6922024261189 |
- Цена: 3 224 ₴

