
Шлифмашина угловая - AGCS1001 2 в 1 (1000Вт, 125мм, 12") (FORTE)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Вес | 4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | Діаметр шліфувального диска 115/125 мм |
| Комплектация | Кутова шліфувальна машиназахисний кожухКорпус ланцюгової пилкиДопоміжна рукояткаШестигранний ключ 2штфланцевий Ключзахисний кожухшинацепькейс |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Особенности | 2 в 1 : Електрична ланцюгова пилка та кутова шліфувальна машинаДля фіксації ланцюга, додаткової рукоятки та захисного кожуха використовується Фланцевий ключ і Шестигранний ключ. |
| Мощность | 1000 Вт |
| Тип | Електропила |
| Тип питания | Сеть |
| Характеристики ланцюга | Кількість ланок ланцюга : 45Довжина шини : 12' дюймів |
| Число оборотів холостого ходу | 12000 об/хв |
| Штрих код | 6922021082275 |
- Цена: 2 526 ₴

