
Шлифмашина для стен FORTE DS-225-VCLВ
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Werk |
| Диаметр диска | 215 мм |
| Размеры | |
| Вес | 4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия, мес | 1 год |
| Гарантія | 1 рік |
| Дополнительно | LED-підвітка з 2 стрічок Шліфування стеліСистема видалення пилу прямо в мішок |
| Комплектация | шліфмашина для стін Werk DS-225-VCLВ; гнучкий шланг; пилозбірник; наплічний ремінь; набір наждачних кіл (5шт.); посібник з експлуатації; |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 800 – 1800 об/хв |
| Напряжение | 220-240 В |
| Мощность | 1100 Вт |
| Система видалення пилу | Да |
| Тип | Стіношліфувальна |
| Тип питания | Сеть |
| Штрих код | 6922021128539 |
- Цена: 7 902 ₴

