
Компрессор - BMW-24 (WERK)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Werk |
| Размеры | |
| Вес | 23 кг |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 220 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити | 630 х 270 х 610 мм |
| Гарантия, мес | 1 год |
| Гарантія | 1 рік |
| Комплектация | - Компресор- Пластикові колеса- Комплект кріплень для коліс (2 шайба, 1 шплінт)- Гумова ніжка- Комплект кріплень для ніжки (1 болт, 2 шайба, 1 гайка)- Повітряний філтр у металевому корпусі- Сапун картера пластиковий- Інструкція- Гарантійний |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 2850 об/хв |
| Количество фаз | 1 |
| Кількість циліндрів / сходів | 1 |
| Объем ресивера | 24 л |
| Охлаждение | Воздушное |
| Мощность | 1500 Вт |
| Производительность | 200 л/хв л/ч |
| Расположение ресивера | Горизонтальне |
| Тип питания | Сеть |
| Тип компресора | Поршневий |
| Давление | 8 бар |
| Формфактор | Пересувний |
| Частота напруги | 50 Гц |
| Штрих код | 6902018240017 |
| Тип привода | Прямой |
- Цена: 6 659 ₴

