
Пила цепная бензиновая - FGS41-16 (2,5кВт, 5,2кг) (FORTE)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Вес | 5.2 кг |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Пользовательские характеристики | |
| Антивибрационная система | Да |
| Висота, мм | 255 |
| Гальма ланцюга | Да |
| Гарантия, мес | 24 |
| Гарантія | 1 рік |
| Длина шины | 40 см |
| Довжина, мм | 495 |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектация | - Ланцюгова пилка - 1 шина / 1 ланцюг - Інструкція - Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Объем двигателя | 41 см³ |
| Объем топливного бака | 0.55 л |
| Особенности | Система Easy Start, Quick StopАвтоматичне мастило ланцюгаЗахист від зворотного ударуПраймер для легкого запускуЗменшені габарити та вага |
| Паливний бак | 0,55 л л |
| Плавний запуск | Да |
| Мощность | 2500 Вт |
| Тип | Бензопила |
| Тип питания | Бензин |
| Характеристики ланцюга | 16"" - крок 3/8 / товщина 1.3мм / 57 зубців |
| Шина | 16 ″ |
| Ширина, мм | 295 |
| Штрих код | 6906524518097 |
- Цена: 3 600 ₴

