
Газонокосилка Электрическая - EM-6102A (GRUNHELM)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 12.6 кг кг |
| Высота скашивания | 30 - 75 мм мм |
| Висота, мм | 470 |
| Гарантия, мес | 24 |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина, мм | 700 |
| Дополнительно | Великі колеса 6""/8"" |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектация | - Газонокосарка- Інструкція- Гарантійний талон |
| Конструкция | Несамохідна |
| Країна походження | Китай |
| Кількість рівнів висоти скошування | 5 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мульчирование | Нет |
| Місткість травозбірника | 45 л |
| Напряжение питания | 220 В |
| Описание характеристики | Ширина скошування 380 мм |
| Мощность | 1700 Вт |
| Регулювання висоти стрижки | Да |
| Система стрижки | Роторна |
| Тип питания | Сеть |
| Травозбірник | 45 л |
| Ширина захоплення | 380 мм |
| Ширина, мм | 335 |
| Штрих код | 6922024261028 |
- Цена: 5 911 ₴

