
Серебряные этюды Premium GT-T-116-SE Кастрюля GUSTO 16 см, 2,1 л
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GUSTO |
| Тип | Кастрюля |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 125 мм м |
| Висота, мм | 125 мм |
| Гарантия, мес | Возврат/обмен 14 дней |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Диаметр | 160 мм м |
| Цвет | Білий з малюнком |
| Країна походження | Туреччина |
| Материал изготовления | Сталь із емальованим покриттям |
| Материал крышки | Жаростійке скло |
| Материал ручек | Нержавеющая сталь |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Наличие крышки | Да |
| Об `єм | 2.1 л |
| Особенности | Не містить шкідливих домішок та речовин |
| Отвір для випуску пари | Да |
| Назначение | Приготовление горячих блюд |
| Підходить | Для всіх видів плит |
| Ручка | Да |
| Толщина стен | 1.2 мм |
| Форма | Круглая |
| Штрих код | 6902021107567 |
- Цена: 1 250 ₴

