
Котел электрический - GEB4-12E (4 режима, 12кВ) (GRUNHELM)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Размеры | |
| Вес | 23 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Активний режим | Радіаторне опалення: 55°, Тепла підлога: 42° |
| Напряжение | 220 / 380 В |
| Номинальный ток | 54.5 А А |
| Объем бака | 6 л |
| Особенности | Можливість підключення системи теплої підлогиАнтизамерзанняЗахист від перепадів напругиЗахист від перегрівуДвоконтурний, призначений для опалення та душу |
| Площадь | 120 м² кв.м |
| Режим сну | Радіаторне опалення: 50°, Тепла підлога: 37° |
| Робочий тиск води (МПа) | 0,05~0.3 |
| Розміри | 600х390х236 мм |
| Штрих код | 6922021222787 |
- Цена: 16 059 ₴

